hijyenik, temiz, iso22000, iso 9001, iso 22000, iso9001, hızlı servis, sıcak servis,tam güven, bozuyuk ekmek fabrikası, parıltım yemek, sofra yemek istanbul halk ekmek, eskişehir halk ekmek, bilecik halk ekmek, kütahya halk ekmek, Afyon halk ekmek
                                       
                           
 
Zirve Tek Kişiliktir. .
HÜNER EKMEK MENÜ   GÜÇLÜ BİR KADRO İÇİN; KURUMSAL EĞİTİM ŞARTTIR.   BİZE ULAŞIN
Ekmeğin Önemi Ekmeğin Tarihçesi
Tünel fırın Ekmek Fabrikası, Hüner Gıda Ltd. Şti. bünyesinde, 14.02.2014 tarihinde alınmış olup, 01.12.2005 tarihinde, 6000 m2 lik alanda, 2000 m2'si kapalı alan olmak üzere, 30 personel ile günde 80.000 ekmek üretecek kapasitede Kurulmuş olup; gelişen teknoloji, sistemi revize etme ihtiyacına bakılmaksızın yarı otomatik tünel sistemi ile faaliyet göstermeye devam etmiştir. 
Sistemimizde gerçekleştirdiğimiz bu revizyon karşısında elde ettiğimiz kalite, çalışma ortamındaki hijyen, sanitasyon ve müşteri memnuniyetindeki artış sektördeki diğer firmaların da dikkatini çekmiştir. Böylece bizim öncülüğümüzde birçok firma da sistemini yenileme ihtiyacı hissetmiştir. Böylesi bir durum da Bozüyük piyasasında üretim sistemi anlamında çıtanın daha da yükseğe çıkmasını sağlamıştır. 
Tünel sisteme geçişle birlikte kalite, gıda güvenliği, hizmet gibi hususlarda da hassasiyet artmıştır. Yapılan revizyonlar ve ek yatırımlar neticesinde ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi ile ilgili belgeler alınmış ve uygulanmaya devam edilmektedir. Bu hususlar doğrultusunda tedarikçilerin seçiminde, girdi kontrol, ürün gerçekleştirme, son ürün kalite kontrol ve sevkiyat sürecinde gerekli hassasiyetler azami ölçüde sağlanmaktadır. Müşteriler ile devamlı olarak iletişim halinde olup, müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek, şikayet ve önerileri alınmaktadır. Ayrıca her yıl son tüketiciler ve bayilere yönelik anket uygulaması da yapılmaktadır. 
Hem kalite hem de fiyat anlamında müşteri memnuniyetini sağlamak önceliklerimiz arasındadır. Kaliteli ekmeği uygun fiyata sunmak ve Bozüyük piyasasında fiyat istikrarını sağlamak gibi önemli sorumluluklarımızın olduğunun bilincindeyiz. Bunun bir sonucu olarak da Bozüyük halkının ekmeğimizden yararlanabilmesi amacıyla Bilecik'in merkez ilçelerinin tamamında ekmeğimizin bulunmasını sağlayan satış politikaları izlemekteyiz. 
Fabrikamızda bulunan kamera sistemi ile de üretimin her alanı kontrol altında tutulmaktadır. Bu sayede geriye dönük incelemeleri de yapma olasılığımız bulunmaktadır. 

Firmamız "Halk Ekmek Fabrikamızda Tünel Fırın Sistemiyle Üretilen Ekmeğin Gıda Güvenliği ve Kalite Standartının Geliştirilmesi Projesi" ile de ekmek poşetleme için gerekli altyapıyı oluşturmuştur. Hali hazırda temizlik ve hijyenin üst düzeyde tutulduğu kuruluşlara poşetlenmiş ekmek vermekteyiz. 
Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilmek maksadıyla tüm aşamalarda kontrol noktaları oluşturmak gereklidir. Bu sebeple sektörde aynı amaç doğrultusunda faaliyet gösteren diğer firmaların da bu hususlara riayet etmeleri, ekmek kalitesinin artmasına ve rekabetin kalite üzerinde yapılmasına sebebiyet verecektir.
Galeri Haber Duyuru
Hakkımızda Kemekli Ekmek
   
TÜNEL FIRIN GİRİŞ
Normal Ekmek Ramazan Pidesi
Roll Ekmek Sandwich Ekmek
 
S
Köy Ekmeği Tam Buğday
KALİTE POLİTİKAMIZ
Ürünlerimiz Tünel Fırın
 
Sizden Gelenler Sertifikalarımız
Pratik Bilgiler Politikalarımız
ANA SAYFAYA DÖN
Yaman ekmek fabrikası , bilecik , bozüyük , eskişehir , Bursa ekmek fırını , kütahya ekmek fabrikası , Hüner Ekmek fabrikası , bozkaya ekmek fırını , hakiki köy ekmeği , yöresel köy ekmeği , tavada köy ekmeği , bayilikler verilecektir , Tava köy ekmeği eskisehir ekmek fabrikasi, bilecik ekmek fabrikasi, bozuyuk ekmek fabrikasi, kutahya ekmek fabrikasi, afyon ekmek fabrikasi eskisehir koy ekmegi, bilecik koy ekmegi, kutahya koy ekmegi, afyon koy ekmegi, bursa koy ekmegi, kofteci ramiz koy ekmegi, kofteci yusuf ekmegi, yoresel ekmek, tavada koy ekmegi, hashasli yoresel koy ekmegi, tambugdayli koy ekmegi, kepekli ekmek, kepek ekmegi, burcak ekmek, mısır unu ekmegi, yulaflı ekmek, kofteci yusuf , omur tesisleri , cicek ekmek, çiçek ekmek, tava ekmek, tava ekmegi, susamli susamlı, haşhaşlı, francala ekmek, çavdarlı ekmek, cavdarli ekmek, tam tahıllı ekmek,roll ekmek light roll ekmek, kepekli roll ekmek, paketli roll ekmek, tuzsuz roll, ekşi mayadan yapılmış köy ekmeği, eksi maya koy ekmegi, yüksel un, birsan un, yaman un, huner un,alfa dış ticaret pazarlama ltd .şti., hüner un fabrikası, hüner bozüyük un fabrikası, hüner ekmek fabrikası ,

Designed By Türk2071 Copyright © Hüner İletişim Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Hüner Ekmek 4 Eylül Mah. 822 Sok. No:8 Bozüyük - Bilecik